Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Kolarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2018, 18:41
Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

autor: Kolarz » 25 lis 2018, 17:25

Witam,
Czy macie przystosowane swoje ogrody i działki do aktywności sportowej? ja i moje dzieci lubimy grać w sporty drużynowe więc zastanawiam się nad jakimś boiskiem. Pytanie jak to oddzielić od kwiatów i drzewek? chciałbym żeby było praktycznie i ładnie. Tak żeby nikt ze sportu nie rezygnował na rzecz TV :)

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

autor: gardenrun » 15 gru 2018, 13:18

Ja mam u siebie boisko do siatkówki.

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

autor: zypa » 01 sie 2024, 9:30

Jest trampolina, plac zabaw, bramki do piłki nożnej, siatka do siatkówki. I wystarczy.
A do takich aktywności żadnych specjalnych narzędzi się nie potrzebuje - https://fitnessblog.com.pl/rodzaje-pompek-poznaj-je-wszystkie-i-zacznij-cwiczyc/
Ostatnio zmieniony 28 sie 2024, 7:51 przez zypa, łącznie zmieniany 1 raz.

JankoDeCypro
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2024, 8:54
Re: Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

autor: JankoDeCypro » 01 sie 2024, 14:28

Kolarz pisze:Witam,
Czy macie przystosowane swoje ogrody i działki do aktywności sportowej? ja i moje dzieci lubimy grać w sporty drużynowe więc zastanawiam się nad jakimś boiskiem. Pytanie jak to oddzielić od kwiatów i drzewek? chciałbym żeby było praktycznie i ładnie. Tak żeby nikt ze sportu nie rezygnował na rzecz TV albo organizując zakłady online[/url] :)


Organizując zakłady online, powiadasz Kolarzy :mrgreen: Jakby to hazard odciągał od sportu to bym rozumiał, ale że rodzina robi taki biznes... to powinieneś się cieszyć, że dzieci rozkręcają interes :idea:

A bardziej do tematu, to najlepiej postawić jakąś siatkę, tak na 3m wysokości minimum. Czasami piłka i tak wyleci, ale lepsza taka bariera niż żadna. A są siatki transparentne, które tylko minimalnie wpływają na widok.

kolarka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2024, 13:45
Re: Sport w ogrodzie - kogo interesuje?

autor: kolarka » 23 sie 2024, 13:47

Hehe zakłady online :D
Co to za pomysł, przecież to całkiem co innego niż zabawa w ogrodzie czy oglądanie ważnego meczu w TV. Nie przeszkadzają w tym w ogóle ;)

Tak jak wyżej wspomnieli, siatka wystarczy, ewentualnie nie sadzić ;)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Yandex [Bot] i 27 gości

Gotowe projekty domów

cron